Dokumenty na svém místě

Papír, papír a zase papír! Tápete, jak zakládat dokumenty tak, abyste o nich měli přehled? Vytvořím pro vás systém, který vás bude bavit, budete vždy vědět, kam sáhnout, a bude pro vás snadné mít dokumenty pod kontrolou.

bara-petrova.png

“Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme.“

BÁRA PETROVÁ
stylistka

“Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru. ”

Jakub Voves
střihač

jakub-voves.png

Jak to probíhá

1. Kontaktujte mě

Pokud máte o mé služby zájem, napište mi skrze kontaktní formulář  nebo mi rovnou zavolejte, abychom si domluvili termín konzultace.

2. Konzultace a kalkulace služby

Během úvodní konzultace nahlédnu do vašeho prostoru a společně si ujasníme představy o ideálním výsledku spolupráce. Následně pro vás vypracuji kalkulaci. Až ji odsouhlasíte, domluvíme se na konkrétním termínu realizace.

3. Den D

Ve sjednaném termínu se spolu s pomůckami potřebnými pro organizaci a úklid dostavím k dokumentaci, která čeká na proměnu. Postupně vyklidím celý prostor a důkladně ho vyčistím.

4. Roztřídění dokumentace

Dokumentaci stránku po stránce roztřídím a vytvořím sekce, do nichž dokumenty, pokud je to třeba, řadím chronologicky za sebou. Současně mapuji chod kanceláře nebo domácnosti, abych pro vás vytvořila zakládací systém na míru.

5. Vyřazení a intuitivní uspořádání

Společně vyřadíme neaktuální dokumentaci. Dokumenty už budou předpřipravené, a proto se rozhodnutí dělá snadno a bez velké časové investice. Poté vás seznámím s návrhem na řazení dokumentů do pořadačů.

6. Snadné zakládání

Ujasníme si barevné provedení pořadačů. V kanceláři se inspiruji firemními barvami, v domácnosti je citlivě ladím s interiérem a vaším vkusem. Dokumenty pak založím podle nového zakládacího systému a vytvořím štítky se srozumitelným popisem.