Organizace a dokonalý úklid prostoru

Váš prostor zorganizuji tak, aby se vám v něm lépe žilo nebo pracovalo, a má asistentka se postará o perfektní úklid. Zbavíte se věcí, které nepotřebujete, a jednou provždy dáte sbohem chaosu.

bara-petrova.png

“Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme.“

BÁRA PETROVÁ
stylistka

“Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru. ”

Jakub Voves
střihač

jakub-voves.png

Jak to probíhá

1. Kontaktujte mě

Pokud máte o mé služby zájem, napište mi skrze kontaktní formulář nebo mi rovnou zavolejte, abychom si domluvili termín konzultace.

2. Konzultace a kalkulace služby

Během úvodní konzultace nahlédnu do vašeho prostoru a společně si ujasníme představy o ideálním výsledku spolupráce. Následně pro vás vypracuji kalkulaci. Až ji odsouhlasíte, domluvíme se na konkrétním termínu realizace.

3. Den D

Připravím si všechny potřebné pomůcky na organizaci a úklid a ve sjednaném termínu se s asistentkou dostavíme do prostoru, který čeká na proměnu, a pustíme se do práce.

4. Vyklizení prostoru

Nejprve vyklidíme veškeré úložné prostory a předměty roztřídíme do připravených boxů podle kategorií. Díky tomu zjistíte, co všechno vlastníte.

5. Vyřazení nepotřebného

Osvobodím vás od předmětů, které si necháváte jen z pocitů viny nebo nostalgie. Společně najdeme správný důvod, proč se s nimi rozloučit. Když se zbavíte všeho nepotřebného, o to větší hodnotu dodáte věcem, které si ponecháte. A navíc se vám nečekaně uleví.

6. Vyčištění všech povrchů a předmětů

Má asistentka se postará o dokonalý úklid. Ten probíhá současně s organizací, aby byl celý proces maximálně efektivní. Vaše vnitřní i vnější prostory a všechny předměty budou zářit čistotou.

7. Dekorování prostoru

Budete-li chtít, vyberu a pořídím pro vás malé úložné prostory (košíčky, boxy nebo pořadače apod.) a také vhodné dekorace. Jako třešničku na dortu prostor doladím tak, aby působil co nejútulněji.

8. Intuitivní uspořádání předmětů

Předměty, které pro vás mají opravdovou hodnotu a přinášejí vám užitek nebo radost, intuitivně uspořádám s ohledem na vaše zvyklosti a potřeby. Díky tomu pro vás bude snadné a automatické vracet je na místo, kam patří.