Home staging

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost? Prezentujte ji tak, aby na inzertním portálu zazářila. Váš prostor s radostí přetvořím tak, aby působil co nejlákavěji. Účelem není zájemce „ošálit“, ale představit mu, jak pěkně může interiér vypadat.

bara-petrova.png

“Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme.“

BÁRA PETROVÁ
stylistka

“Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru. ”

Jakub Voves
střihač

jakub-voves.png

Jak to probíhá

1. Kontaktujte mě

Pokud máte o mé služby zájem, napište mi skrze kontaktní formulář  nebo mi rovnou zavolejte, abychom si domluvili termín konzultace.

2. Konzultace a kalkulace služby

Během úvodní konzultace nahlédnu do vašeho prostoru a společně si ujasníme představy o ideálním výsledku naší spolupráce. Následně pro vás vypracuji kalkulaci. Až ji odsouhlasíte, domluvíme se na termínu realizace.

3. Stav před proměnou

Připravím si potřebné pomůcky a ve sjednaném termínu se s asistentkou dostavíme do prostoru, který čeká na proměnu. V této fázi lze službu Home staging kombinovat se službou Organizace a dokonalý úklid prostoru.

4. Zmapování prostoru a odvoz nepotřebného

Po zmapování prostoru navrhnu změny a představím vám své řešení. Aby bylo možné vytvořit dostatečně neutrální, a přitom atraktivní prostředí, je třeba ho zbavit osobních věcí. Ty mohu odvézt a zajistit pro ně dočasný azyl.

5. Dokonalý úklid

Podporou a nedílnou součástí služby je dokonalý úklid vnitřních a vnějších prostor, který pomůže k dokonalému výsledku.

6. Dekorace prostoru

Na řadu přichází vytvoření co nejpřitažlivějšího stylingu. Osobní věci nahradím vkusnou dekorací, květinou nebo třeba mísou s čerstvým ovocem. Vyžaduje interiér menší opravy nebo drobné stavební úpravy? Žádný problém.

7. Profesionální focení

Korunou celého úspěchu je profesionální fotografie, která příjemný vizuální dojem z prostoru dotáhne k dokonalosti. Budete-li mít o profesionální fotky zájem, zkušená fotografka je pořídí v závěru celého procesu.