Služby dalších profíků

Mou specialitou je proměna prostoru díky organizování a úklidu. Ale tím to často nekončí. Když je třeba, spolupracuji se spolehlivými dodavateli, kteří mi pomáhají dotáhnout projekt k dokonalosti.

bara-petrova.png

“Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme.“

BÁRA PETROVÁ
stylistka

“Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru. ”

Jakub Voves
střihač

jakub-voves.png

Jaké další služby pro vás dokážu zajistit?

1. Strojové čištění

Zajistím důkladné vyčištění vaší sedací soupravy, polstrování na židlích nebo koberců z jakéhokoliv materiálu.

2. Služby stylistky

Umím váš šatník intuitivně uspořádat, ale to, zda v něm máte ty správné kousky, musí posoudit zkušená stylistka. Osobně vám mohu doporučit spolupráci Olgou Rochowanskou nabo  Bárou Petrovou.

3. Návrh a výroba nábytku

Chybí vám v prostoru nějaký kus nábytku? Nebo je třeba ten stávající zrenovovat? Zkontaktuji designéry a truhláře, kteří se o vše postarají.

4. Drobné stavební a servisní práce

Téměř při každé proměně se objeví nějaký nedodělek nebo nutnost něco opravit.  Servisní technik si s nimi hravě poradí.

5. Stěhovací společnost

Poptám pro vás prověřenou stěhovací službu. Vaši asistenci tak budu potřebovat jen při balení, abychom nepřeváželi to, co už nevyužijete.

6. Kouč pro osobní rozvoj

Někteří klienti po proměně domácnosti „chytí druhý dech“ a mají potřebu začít měnit i svůj život. Pokud nevědí, kde začít, může zkušený kouč celý proces urychlit.